MOKYKLOS NAUJIENOS
Projektas „Atgal į mokyklą“

Projektas „Atgal į mokyklą“

2024-05-03 Palangos sanatorinėje mokyklos bendruomenė dalyvavo projekte „Atgal į mokyklą“. Šios iniciatyvos metu diplomatai, valstybės tarnautojai vyksta į Lietuvos mokyklas ir vienai dienai tampa mokytojais, galinčiais jaunajai kartai įdomiai ir smagiai papasakoti, kas yra  Europos Sąjunga (toliau – ES). Projekto tikslas – suteikti galimybę 5-8 klasių ir I-III gimnazijos klasių mokiniams bei jų mokytojams gauti žinių apie ES ir valstybių narių veikimą joje, skatinti domėjimąsi Europos Sąjunga bei formuoti vertybines nuostatas, įgalinančias jaunus žmones būti aktyviais piliečiais, tikinčiais, kad gali padaryti pokyčius ES.

Į mokyklą atvykęs Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Europos Sąjungos departamento patarėjas Andrius Pauga organizavo pamoką tema „Lietuvos narystės ES ir NATO 20-metis“. Svečias supažindino mokinius ne tik su ES, bet ir su NATO aktualijomis, papasakojo, kuo svarbi ir naudinga narystė Lietuvai, koks Lietuvos indėlis, pasiūlė mokiniams sudalyvauti šia tema žaidimų pagrindu sukurtoje virtualioje viktorinoje.

Anglų kalbos mokytoja Rita Milinienė surengė viktoriną gautų žinių įtvirtinimui. Mokiniai aktyviai ir noriai dalyvavo, o laimėjusieji viktoriną apdovanoti projekto rengėjo – LR užsienio reikalų ministerijos – prizais.

Palangos sanatorinės mokyklos bendruomenė džiaugiasi išskirtine galimybe dalyvauti įdomiame, prasmingame projekte, tikisi, kad ši patirtis paskatins mokinius pasirinkti diplomato profesiją.

 

Ingrida Rimšienė, bibliotekininkė

Aušra Kinčienė, raštinės administratorė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.